Кошик
1340 відгуків
promo_banner
Интернет-магазин украшений
+380 (63) 359-77-07
+380 (98) 843-34-03
+380 (63) 359-77-07

Срібні браслети з червоною ниткою

Перша згадка про традиції носіння червоної мотузочки на руці знаходиться в старослов'янських джерелах. Взаємозв'язок стародавньої прикмети тісно пов'язана з культурою іудейського вчення Каббала – саме звідти пішло повір'я про дієвість червоної нитки як сильного амулета удачі і везіння. Що ж означає талісман з червоної нитки на руці?

У слов'янському розумінні оберіг Каббали асоціюється як потужний енергетичний талісман і служить захистом від пристріту і псування. Червоний колір мотузки оберігає від заздрості і злословий. Магічна сила амулета використовується для лікування хвороб і зміцнення аури людини, досягнення достатку і благополуччя.

Срібло також володіє явними лікувальними властивостями. Воно прекрасно знезаражує питну воду, насичуючи її своїми іонами, що благотворно впливає на організм людини. Недарма в християнській релігії срібло використовують для виготовлення кілець-оберегів або натільних іконок зі своєрідними написами, призначеними для захисту своїх володарів від хвороб і поганого впливу зовнішніх сил. Срібло володіє заспокійливим і охолоджуючим дією, що буває часом так необхідно для експресивної молоді

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner