Кошик
1340 відгуків
promo_banner
Интернет-магазин украшений
+380 (63) 359-77-07
+380 (98) 843-34-03
+380 (63) 359-77-07

Як правильно вибирати колечко

Як правильно вибирати колечко

Перш ніж вибрати кільце необхідно точно знати його розмір. На перший погляд це дрібниця, однак, так може здатися лише спочатку. Насправді, в процесі може відкритися безліч нюансів, які зажадають детального роз'яснення того, як визначити розмір кільця. Тому, для того, щоб підібрати прикрасу ідеальне за всіма показниками, Вам знадобитися деяка корисна інформація.
Ідеальний спосіб визначити свій розмір кільця - просто зайти в ювелірний магазин і попросити виміряти Ваш палець, всі працівники магазину будуть раді допомогти Вам. :-)
Але є кілька правил, які варто врахувати і ніколи не вибирати розмір кільця при наступних умовах:
1) вранці (в організмі ще залишилася вода після минулої ночі, тому пальці злегка набряклі),
2) після занять спортом (затерплі пальці),
3) під час менструації (з тієї ж причини),
4) в дуже гарячу або холодну погоду.
Примірку кільця потрібно проводити, коли Ви спокійні, а температура вашого тіла в нормі.

При вимірюванні розміру кільця, більшість ювелірів використовують 2 зразка-вимірювача: для широких кілець і для вузьких кілець. Інструмент вимірювання розміру пальця зроблений з досить тонких кілець - його ширина становить приблизно 3 мм, це найбільш поширена форма для вимірювання розміру пальця. Саме тому при примірці зразка, Вам слід сказати, якої ширини Ви хочете купити кільце, тоді ювеліри можуть прикинути необхідний запас у розмірі, щоб вибрати найбільш кращий варіант для Вас. Для кільця шириною 8 мм і ширше, краще вказати розмір кільця трохи більше (можливо на ¼ або ½ розміру).

Якщо ж у Вас немає часу йти в ювелірний, то ви можете визначити розмір пальця і, відповідно, кільця, яке вам підійде, в домашніх умовах. Існує безліч способів, як це зробити. Наведемо деякі, найбільш цікаві з них.

Спосіб номер 1
Вам знадобиться: досить щільна нитка (ідеальні нитки, які використовують для в'язання серветок), бажано бавовняна, гладка. Приблизно 50 см – щоб було зручно провести завмер. Крок 1. Візьміть нитку, акуратно намотайте 5 витків нанужном вам пальці (ширина обмотки» всіх 5 витків повинна бути приблизно 3-6 мм). Не потрібно намотувати туго, але все-таки нитка повинна бути щільно притиснута до пальця.

Крок 2. Обмотавши палець, перехрестіть обидва кінці нитки (не відриваючи від пальця) і гострими ножицями одночасно переріжте їх. Або просто позначте місце перетину кінців нитки ручкою або маркером, розмотайте нитку і обрежьтееепо мітках.

Крок 3. Виміряйте лінійкою, мірною стрічкою або рулеткою довжину нитки, яку Ви обрізали. Отриману довжину в міліметрах розділіть на 15,7. Отримане значення є розмір кільця для пальця,який ви вимірювали. Отриманий розмір необхідно округлити до чверті або половини міліметра в більшу сторону. Наприклад, 17,1 до 17,25 або 17,5.

Спосіб номер 2
Крок 1. Візьміть смужку паперу шириною приблизно 1-1,5 см і оберніть навколо пальця.

Крок 2. Відзначте місце перетину смужки. Пам'ятайте – кільце повинне проходити через суглоб, тому спробуйте згорнуту смужку провести по всій довжині пальця.

Крок 3. Виміряйте лінійкою отриману довжину – це і є довжина кола - і підберіть відповідний розмір за допомогою наведеної таблиці.

При виборі кілець враховуйте індивідуальні особливості Ваших пальців. Так, якщо у Вас тонкі і довгі пальці, краще вибирати більш вузькі і витончені кільця, а для більш великих і коротких пальців підійдуть широкі і масивні кільця.

Вдалого Вам вибору прикрас!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner